KNS E-COMMERCE

Sklep internetowy

2499zł

Strona Responsywna (RWD)

RWD czyli Responsive Web Design – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Moduł zamówień i wysyłki

Opcje zamówień dotyczą w przeważającej większości ustawień płatności. Są one ważnym elementem prowadzenia sklepu. To często za ich sprawą klient decyduje się coś kupić. Jeśli oferujemy dogodne formy płatności, użytkownik jest bardziej skłonny coś u nas kupić.

Moduł płatności PAYPAL

PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

Panel administracyjny

Miejsce, w którym administrator danego serwisu może wprowadzić zmiany dotyczące działania aplikacji, jej konfiguracji czy dostępności. Najczęściej spotykany w aplikacjach internetowych. Dostęp do panelu najczęściej jest chroniony hasłem, bez którego nieautoryzowany użytkownik nie może dokonać żadnych zmian. Panel administracyjny jest nieodłącznym elementem CMS-u

4 dowolne zakładki kategoriii w menu

Menu kategorii jest jednym z najważniejszych elementów na sklepie internetowym. Daje użytkownikowi możliwość zapoznania się ze strukturą serwisu oraz łatwego dotarcia do jego oferty produktowej. Projektując sklep internetowy należy połączyć dobry design z intuicyjnością obsługi.

Statystyki sklepu

Sklepy internetowe posiadają szereg raportów oraz statystyk, które zawierają istotne informacje, a zarazem stanowią doskonałe źródło do dalszych analiz. Pełna integracja z aplikacjami zewnętrznymi, jak np. Google Analytics, pozwala śledzić ruchy klientów w sklepie, czas spędzony na przeglądaniu produktów oraz znacząco zwiększyć konwersję w sklepie.

Mapy Google

Klienci lubią oglądać oferty w Internecie, ale kupować wolą osobiście. Dlatego tak ważne jest zamieszczenie na firmowej stronie prócz danych kontaktowych i adresu, również mapki z zaznaczoną lokalizacją biura.

Slider z produktami sklepu

Slidery to popularny i efektowny sposób na prezentację wielu produktów w widocznym miejscu strony. Atrakcyjny sposób prezentacji jest tutaj szczególnie ważny, ponieważ slider musi przyciągnąć uwagę osoby odwiedzającej naszą stronę.

Statyski z Google Analitics

Google Analytics jest systemem statystyk zbierającym dane na temat użytkowników, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Jest to możliwe przez umieszczenie na stronie specjalnego kodu JavaScript, który w momencie wejścia użytkownika na stronę pobiera o nim istotne dane i przesyła je do Google Analytics. Zestawienie takich danych możemy później oglądać w formie różnych rozbudowanych raportów – gotowych, lub stworzonych przez nas.

260 gotowych inspiracji

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów. Ale także aby lepiej rozpoznać potrzeby klienta, nasza firma posiada 260 gotowych inspiracji stron, które, pomogą wybrać odpowiedni układ strony oraz kolorystkę.

Recenzje produktów

Opinie o produktach zaczynają powstawać w głowach odbiorców już w trakcie pierwszego kontaktu z witryną sklepu internetowego. Najczęściej oglądanymi stronami sklepu są oczywiście strony produktowe. Dlatego należy dbać o to, żeby to co się na nich znajduje było w jak największym stopniu przekonujące dla odbiorcy.

Kupując towar, klienci zasięgamy opini o nim wśród znajomych, szukają także w sieci wypowiedzi innych klientów na temat danego sklepu i oferowanych w nim artykułów, szczególnie jeśli jest to droższy zakup.

NIE MASZ POMYSŁU NA SWOJĄ STRONĘ?

Tutaj znajdziesz ponad 270 inspiracji

Sprawdź

DOMENA I HOSTING ZA DARMO

Do każdej strony i sklepu zapewniamy utrzymanie strony za darmo przez pierwszy rok użytkowania

Szczegóły oferty

WYBIERZ INTEGRACJE

Mając na celu usprawnienie działania twojej strony internetowej lub sklepu internetowego. Przygotowaliśmy funckjonalne integracje i dodatki które spełnią państwa oczekiwania

Sprawdź
Share This