KNS STANDARD

Strona internetowa

999zł

Strona Responsywna (RWD)

RWD czyli Responsive Web Design – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Panel administracyjny

Miejsce, w którym administrator danego serwisu może wprowadzić zmiany dotyczące działania aplikacji, jej konfiguracji czy dostępności. Najczęściej spotykany w aplikacjach internetowych. Dostęp do panelu najczęściej jest chroniony hasłem, bez którego nieautoryzowany użytkownik nie może dokonać żadnych zmian. Panel administracyjny jest nieodłącznym elementem CMS-u

8 dowolnych zakładek w menu

Menu jest jednym z najważniejszych elementów na stronie internetowej. Daje użytkownikowi możliwość zapoznania się ze strukturą serwisu oraz łatwego dotarcia do jego zawartości. Projektując stronę internetową należy połączyć dobry design z intuicyjnością obsługi.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz, aby użytkownicy odwiedzający Twoją stronę mogli się w każdej chwili z Tobą skontaktować? Na stronie nie może zabraknąć prostego formularza kontaktowego zawierającego odpowiednie pola do wypełnienia, podstawowymi informacjami jak np: imię i nazwisko, email, numer telefonu, treść wiadomości.

Multi galeria zdjęć

Na wielu stronach WWW w sieci Internet można spotkać wiele rodzajów galerii zdjęć, które stosowane są np. do przedstawienia kolekcji fotografii lub innych projektów. Zbiory zdjęć i grafik można organizować w katalogi i albumy, opisywać i nadawać im etykiety.

Mapy Google

Klienci lubią oglądać oferty w Internecie, ale kupować wolą osobiście. Dlatego tak ważne jest zamieszczenie na firmowej stronie prócz danych kontaktowych i adresu, również mapki z zaznaczoną lokalizacją biura.

Slider ze zdjęciami

Slidery to popularny i efektowny sposób na prezentację wielu zdjęć lub innego rodzaju zawartości w widocznym miejscu strony. Atrakcyjny sposób prezentacji jest tutaj szczególnie ważny, ponieważ slider musi przyciągnąć uwagę osoby odwiedzającej naszą stronę.

Statyski z Google Analitics

Google Analytics jest systemem statystyk zbierającym dane na temat użytkowników, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Jest to możliwe przez umieszczenie na stronie specjalnego kodu JavaScript, który w momencie wejścia użytkownika na stronę pobiera o nim istotne dane i przesyła je do Google Analytics. Zestawienie takich danych możemy później oglądać w formie różnych rozbudowanych raportów – gotowych, lub stworzonych przez nas.

260 gotowych szablonów

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów. Ale także aby lepiej rozpoznać potrzeby klienta, nasza firma posiada 260 gotowych szablonów stron, które, pomogą wybrać odpowiedni układ strony oraz kolorystkę.

NIE MASZ POMYSŁU NA SWOJĄ STRONĘ?

Tutaj znajdziesz ponad 270 inspiracji

Sprawdź

DOMENA I HOSTING ZA DARMO

Do każdej strony i sklepu zapewniamy utrzymanie strony za darmo przez pierwszy rok użytkowania

Szczegóły oferty

WYBIERZ INTEGRACJE

Mając na celu usprawnienie działania twojej strony internetowej lub sklepu internetowego. Przygotowaliśmy funckjonalne integracje i dodatki które spełnią państwa oczekiwania

Sprawdź
Share This