Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

INTEGRACJA SKLEPU Z ALLEGRO

Opis:
Zaawansowana wtyczka integrująca Twój sklep z Allegro. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce i na świecie. Wtyczka ułatwiająca właścicielom sklepów WooCommerce prowadzenie sprzedaży w serwisie Allegro

Co zyskasz dzięki wtyczce?
Połączysz swój sklep z największym serwisem aukcyjnym w Polsce. Sprawisz, że obsługa aukcji stanie się bardzo wygodna. Dzięki wtyczce Allegro proces wystawiania aukcji będzie zautomatyzowany. Nie będziesz musiał martwić się o stany magazynowe – wtyczka dba o ich aktualizację.

cena:

499 zł netto

INTEGRACJA SKLEPU Z PAYU

Opis:
Wtyczka PayU możliwia szybką i łatwą integrację transakcji w sklepie internetowym z serwisem PayU.pl

Co zyskasz dzięki wtyczce?
Płatności online to standard, nie pozwól, aby klienci zrezygnowali z zakupów przez ich braku. Wszystkie transakcje są realizowane w PayU i zabezpieczone w 100%. Strona transakcyjna dostosowana od urządzeń mobilnych. Dzięki PayU dotrzesz do 99% konsumentów w Polsce, a niezależnie od formy płatności wybranej przez klienta, pieniądze zawsze trafią na Twoje konto.

cena:

399 zł netto

INTEGRACJA SKLEPU Z FIRMĄ KURIERSKĄ DHL

Opis:
Integracja DHL zapewnia szybkie tworzenie i nadawanie przesyłek w systemie DHL bezpośrednio z panelu sklepu internetowego.

Wygodne zarządzanie przesyłkami?
Specjalna kolumna na liście zamówień ze statusami wysyłki z możliwością pobrania etykiet nadawczych i śledzenia przesyłek.

Automatyczne nadawanie i realizacja zamówień
Wybierz status zamówienia, przy którym zostanie automatycznie utworzona przesyłka. Po nadaniu automatycznie zrealizuj zamówienie. Realizacja zamówień i wysyłki właśnie stała się dużo prostsza!

Masowe nadawanie przesyłek
Jeśli nie chcesz nadawać przesyłek automatycznie, ale zależy ci na czasie – zaznacz przesyłki, które chcesz nadać i zrób to jednym kliknięciem.

cena:

399 zł netto

INTEGRACJA SKLEPU Z FACEBOOK STORE

Opis:
Wtyczka Facebook Store umożliwia szybką i łatwą integrację produktów z twojego sklepu internetowego ze sklep utworzonym na portalu Facebook.com

Co zyskasz dzięki wtyczce?
Dzięki integracji sklepu Facebook umożliwiamy firmom zaprezentowanie swoich produktów i zwiększenie sprzedaży ze swojej strony w połączeniu z Facebookiem. Możesz zorganizować swoje produkty w kolekcje, a nawet oznaczyć je na zdjęciach, aby poprawić widoczność i wyróżnić najlepsze. Integracja oferuje łatwe zakupy na wszystkich urządzeniach mobilnych, dzięki czemu można wyświetlać swoje zakupy na dowolnym urządzeniu.

cena:

499 zł netto

INTEGRACJA Z CENEO

Opis:
Wtyczkas integrująca sklep z Ceneo. Pokaż swoje produkty w porównywarce cenowej i zwiększ tym samym widoczność swojej oferty.

o zyskasz dzięki wtyczce?
Jasność oraz przejrzystość serwisu Ceneo doskonale współgra z ideą bezpiecznych zakupów. Każda transakcja jest strzeżona dzięki Programowi Ochrony Kupujących. Dostęp do najnowszych promocji oraz popularnych ofert jest także możliwy z dowolnego miejsca i o każdej porze, dzięki mobilnej aplikacji Ceneo.

cena:

399 zł netto

INTEGRACJA SKLEPU Z SAGE SYMFONIA

Opis:
Program umożliwia wymianę danych pomiędzy Symfonią a sklepem internetowym

Co zyskasz dzięki wtyczce?
SymSync umożliwia pobranie wybranych zamówień ze sklepu do Symfonii. Program automatycznie podpowiada zamówienia, które nie zostały jeszcze przetworzone. Następnie zamówienie zostaje zaimportowane do Symfonii, gdzie trafia do bufora w kartotece Sprzedaży, gdzie zamówienie może zostać dowolnie zmodyfikowane, a następnie zrealizowane jako dowolny dokument (faktura VAT, paragon itp).

cena:

899 zł netto

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share This