Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KNS E-COMMERCE

Sklep internetowy

od 2499zł

Strona Responsywna (RWD)

RWD czyli Responsive Web Design – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Moduł zamówień i wysyłki

Opcje zamówień dotyczą w przeważającej większości ustawień płatności. Są one ważnym elementem prowadzenia sklepu. To często za ich sprawą klient decyduje się coś kupić. Jeśli oferujemy dogodne formy płatności, użytkownik jest bardziej skłonny coś u nas kupić.

Moduł płatności PAYPAL

PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

Panel administracyjny

Miejsce, w którym administrator danego serwisu może wprowadzić zmiany dotyczące działania aplikacji, jej konfiguracji czy dostępności. Najczęściej spotykany w aplikacjach internetowych. Dostęp do panelu najczęściej jest chroniony hasłem, bez którego nieautoryzowany użytkownik nie może dokonać żadnych zmian. Panel administracyjny jest nieodłącznym elementem CMS-u

4 dowolne zakładki kategoriii w menu

Menu kategorii jest jednym z najważniejszych elementów na sklepie internetowym. Daje użytkownikowi możliwość zapoznania się ze strukturą serwisu oraz łatwego dotarcia do jego oferty produktowej. Projektując sklep internetowy należy połączyć dobry design z intuicyjnością obsługi.

Statystyki sklepu

Sklepy internetowe posiadają szereg raportów oraz statystyk, które zawierają istotne informacje, a zarazem stanowią doskonałe źródło do dalszych analiz. Pełna integracja z aplikacjami zewnętrznymi, jak np. Google Analytics, pozwala śledzić ruchy klientów w sklepie, czas spędzony na przeglądaniu produktów oraz znacząco zwiększyć konwersję w sklepie.

Mapy Google

Klienci lubią oglądać oferty w Internecie, ale kupować wolą osobiście. Dlatego tak ważne jest zamieszczenie na firmowej stronie prócz danych kontaktowych i adresu, również mapki z zaznaczoną lokalizacją biura.

Slider z produktami sklepu

Slidery to popularny i efektowny sposób na prezentację wielu produktów w widocznym miejscu strony. Atrakcyjny sposób prezentacji jest tutaj szczególnie ważny, ponieważ slider musi przyciągnąć uwagę osoby odwiedzającej naszą stronę.

Statyski z Google Analitics

Google Analytics jest systemem statystyk zbierającym dane na temat użytkowników, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Jest to możliwe przez umieszczenie na stronie specjalnego kodu JavaScript, który w momencie wejścia użytkownika na stronę pobiera o nim istotne dane i przesyła je do Google Analytics. Zestawienie takich danych możemy później oglądać w formie różnych rozbudowanych raportów – gotowych, lub stworzonych przez nas.

Recenzje produktów

Opinie o produktach zaczynają powstawać w głowach odbiorców już w trakcie pierwszego kontaktu z witryną sklepu internetowego. Najczęściej oglądanymi stronami sklepu są oczywiście strony produktowe. Dlatego należy dbać o to, żeby to co się na nich znajduje było w jak największym stopniu przekonujące dla odbiorcy.

Kupując towar, klienci zasięgamy opini o nim wśród znajomych, szukają także w sieci wypowiedzi innych klientów na temat danego sklepu i oferowanych w nim artykułów, szczególnie jeśli jest to droższy zakup.

NIE MASZ POMYSŁU NA SWOJĄ STRONĘ?

Tutaj znajdziesz ponad 270 inspiracji

DOMENA I HOSTING ZA DARMO

Do każdej strony i sklepu zapewniamy utrzymanie strony za darmo przez pierwszy rok użytkowania

WYBIERZ INTEGRACJE

Mając na celu usprawnienie działania twojej strony internetowej lub sklepu internetowego. Przygotowaliśmy funckjonalne integracje i dodatki które spełnią państwa oczekiwania

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share This