Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KNS STANDARD

Strona internetowa

od 1499zł

Strona Responsywna (RWD)

RWD czyli Responsive Web Design – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Panel administracyjny

Miejsce, w którym administrator danego serwisu może wprowadzić zmiany dotyczące działania aplikacji, jej konfiguracji czy dostępności. Najczęściej spotykany w aplikacjach internetowych. Dostęp do panelu najczęściej jest chroniony hasłem, bez którego nieautoryzowany użytkownik nie może dokonać żadnych zmian. Panel administracyjny jest nieodłącznym elementem CMS-u

8 dowolnych zakładek w menu

Menu jest jednym z najważniejszych elementów na stronie internetowej. Daje użytkownikowi możliwość zapoznania się ze strukturą serwisu oraz łatwego dotarcia do jego zawartości. Projektując stronę internetową należy połączyć dobry design z intuicyjnością obsługi.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz, aby użytkownicy odwiedzający Twoją stronę mogli się w każdej chwili z Tobą skontaktować? Na stronie nie może zabraknąć prostego formularza kontaktowego zawierającego odpowiednie pola do wypełnienia, podstawowymi informacjami jak np: imię i nazwisko, email, numer telefonu, treść wiadomości.

Multi galeria zdjęć

Na wielu stronach WWW w sieci Internet można spotkać wiele rodzajów galerii zdjęć, które stosowane są np. do przedstawienia kolekcji fotografii lub innych projektów. Zbiory zdjęć i grafik można organizować w katalogi i albumy, opisywać i nadawać im etykiety.

Mapy Google

Klienci lubią oglądać oferty w Internecie, ale kupować wolą osobiście. Dlatego tak ważne jest zamieszczenie na firmowej stronie prócz danych kontaktowych i adresu, również mapki z zaznaczoną lokalizacją biura.

Slider ze zdjęciami

Slidery to popularny i efektowny sposób na prezentację wielu zdjęć lub innego rodzaju zawartości w widocznym miejscu strony. Atrakcyjny sposób prezentacji jest tutaj szczególnie ważny, ponieważ slider musi przyciągnąć uwagę osoby odwiedzającej naszą stronę.

Statyski z Google Analitics

Google Analytics jest systemem statystyk zbierającym dane na temat użytkowników, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Jest to możliwe przez umieszczenie na stronie specjalnego kodu JavaScript, który w momencie wejścia użytkownika na stronę pobiera o nim istotne dane i przesyła je do Google Analytics. Zestawienie takich danych możemy później oglądać w formie różnych rozbudowanych raportów – gotowych, lub stworzonych przez nas.

NIE MASZ POMYSŁU NA SWOJĄ STRONĘ?

Tutaj znajdziesz ponad 270 inspiracji

DOMENA I HOSTING ZA DARMO

Do każdej strony i sklepu zapewniamy utrzymanie strony za darmo przez pierwszy rok użytkowania

WYBIERZ INTEGRACJE

Mając na celu usprawnienie działania twojej strony internetowej lub sklepu internetowego. Przygotowaliśmy funckjonalne integracje i dodatki które spełnią państwa oczekiwania

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share This