Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

    Jestem ciekawa,czy wiecie co jest ważne oprócz treści podczas projektowania strony internetowej. Otóż  nie tylko treść jest ważna, ale również odpowiedni dobór kolorów. Większość z nas w pierwszej kolejności zwraca uwagę na kolorystykę. Sami się zastanówcie na co zwracacie uwagę gdy wchodzicie do sklepu i widzicie coś fajnego. No właśnie najpierw jest barwa, później czy to, tak naprawdę będzie nam potrzebne, a dopiero na samym końcu patrzymy na cenę.

 

KOLOR CZERWONY

Jest wiele odsłon czerwieni jedne są bledsze, drugie bardziej ostre, ale to co wyróżnia go na tle innych kolorów to przede wszystkim specyficzna barwa. Patrząc na czerwone tło widzę znaki drogowe mówiące o zakazie, kojarzony z miłością i namiętnością, budzący agresje.

 

czerwony

KOLOR ŻÓŁTY

Inaczej jest w przypadku koloru żółtego, niezależnie od stopnia nasycenia zawsze będzie kolorem ciepłym budzącym poczucie bezpieczeństwa, ostrzegającym przed niebezpieczeństwem podobnie jak kolor pomarańczowy.

 

żółty

KOLOR ZIELONY

Kolor zielony już chyba na zawsze pozostanie moim ulubionym kolorem, nie tylko ze względu na swoje właściwości uspokajające. W informatyce zieleń oznacza akceptację. Na stałe związany w szczególny sposób z ekologią

 

zielony

KOLOR NIEBIESKI

Kolejnym najbardziej neutralnym na palecie kolorów jest niebieski. Kojarzony z wodą. W drogówce wykorzystywany jako informacja dla kierowców.

niebieski

KOLOR FIOLETOWY

Fiolet kiedyś był powiązany z luksusem dziś z mistyką i religią. Często używany przez wróżki w swoich domach do przyciągania kosmicznej energii.

fioletowy

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share This